PYTANIA O WYCENĘ PROSIMY KIEROWAĆ NA MAILA ~ drukarnia@e-druk.pl

TAPETY I FOTOTAPETY

Posiadamy bogaty katalog ponad 200 różnorodnych wzorów wysokiej rozdzielczości, wpisujących się w nowoczesne trendy projektowania wnętrz. Tapety drukujemy na grubej, prawdziwej flizelinie.

Do produkcji tapet stosujemy wysokiej jakości druk UV (ekologiczny i bezzapachowy) z zastosowaniem nowoczesnych tzw. elastycznych atramentów, które zapewniają aksamitny, matowy wygląd, nadając wykończeniu luksusowy charakter.

Nasz druk jest odporny na zmywanie i rysy, można go przecierać na mokro, bez obawy o zniszczenie. Gładka, matowa powierzchnia flizeliny gwarantuje brak świecenia się i refleksów odblaskowych.

Fototapety Gliwice wydrukujemy fototapetę z każdego zdjęcia

Fototapeta to niezwykle efektowny sposób na odmianę wystroju wnętrza. Dzięki niej możemy przenieść się wprost na plażę, do lasu czy też na tętniące życiem ulice wielkich miast. W drukarni e-druk.pl doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy ma swoje własne preferencje i potrzeby, dlatego oferujemy możliwość drukowania fototapety z dowolnego zdjęcia. Dzięki naszemu zaawansowanemu procesowi drukowania oraz zastosowaniu wysokiej jakości materiałów nasze fototapety odzwierciedlają nasycenie barw i każdy szczegół zdjęcia. Drukujemy fototapety na laminowanej flizelinie o odpowiedniej gramaturze, co zapewnia ich trwałość i wysoką jakość. Ponadto, dzięki naszym nowoczesnym maszynom, możemy dostosować rozmiar fototapety do indywidualnych wymagań klienta, umożliwiając tym samym idealne dopasowanie do danej przestrzeni.

Co więcej, fototapeta to nie tylko doskonały sposób na personalizację przestrzeni, ale również skuteczne narzędzie marketingowe dla firm. W e-druk.pl współpracujemy z różnymi podmiotami, dostarczając fototapety o wysokiej jakości, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nie tylko fototapeta Gliwice. Sprawdź, co jeszcze znajdziesz w naszej ofercie

Drukarnia e-druk.pl to nie tylko specjalista w dziedzinie fototapet oraz tapet. Nasza oferta jest znacznie szersza i obejmuje wszechstronny zakres produktów, które sprostają różnorodnym potrzebom naszych klientów, zarówno tym indywidualnym, jak i biznesowym.

Tworzymy idealne roll upy na konferencje, targi i eventy. Drukujemy również pudełka i opakowania tekturowe na indywidualne zamówienia, dostosowując się do wymagań i preferencji klientów. Nasze usługi obejmują także druk etykiet produktowych, naklejek technicznych nawet przy niskich nakładach. Ponadto oferujemy ekologiczne opakowania, materiały POS, standy ekspozytory, litery przestrzenne, systemy identyfikacji wizualnej (SIW) oraz oznakowania budynków. Drukarnia e-druk.pl jest wszechstronnym partnerem w zakresie grafiki i druku, zapewniamy kompleksową obsługę i wysoką jakość wykonywanych produktów.

Jeśli potrzebujesz pomocy, zapraszamy do kontaktu 🙂

Pomożemy Ci wycenić zamówienie oraz udzielimy wszelkich informacji. Czekamy na Ciebie od 8.00 do 16.00, a jak potrzeba to dłużej.

Wypełnij formularz lub zadzwoń pod nr 739 000 433

8 + 13 =