PYTANIA O WYCENĘ PROSIMY KIEROWAĆ NA MAILA ~ drukarnia@e-druk.pl

DRUK UV

Drukujemy wszystko, co się da, na każdej powierzchni płaskiej (i nie tylko!). Druk na PCV, druk UV na plexi, sklejce, dibondzie, czy szkle nie ma dla nas tajemnic. 

Najwyższej jakości innowacyjna technologia, którą stosujemy, pozwala nam na zadruk niemal każdej powierzchni. Cechą naszej drukarki UV jest zadruk w 5 kolorach (CMYK oraz dodatkowo kolorem białym). Pozwala nam to, oferować nowe i wyjątkowe rozwiązania dla produktów w każdym formacie, jak np. nadruk na czarnym dibondzie.

 

Druk na PCV, druk w technologii UV na plexi, sklejce, dibondzie, szkle

Najwyższej jakości innowacyjna technologia, którą stosujemy, pozwala nam na zadruk niemal każdej powierzchni. Farby utrwalamy światłem UV, dzięki czemu każdy materiał (jak spienione czy utwardzane PCV, dibond, czy szkło) zaraz po zadruku nadaje się do użycia lub dalszej obróbki. Utwardzanie światłem UV sprawia również, że nasze druki są odporne na czynniki zewnętrzne – nasze materiały nie zblakną pod wpływem słońca, ani nie zmyje ich wilgoć. Żadna pogoda i warunki atmosferyczne im niestraszne!

Kolejną cechą naszej drukarki UV jest zadruk w 5 kolorach (CMYK oraz dodatkowo kolorem białym). Pozwala nam to oferować nowe i wyjątkowe rozwiązania dla produktów w każdym postaci jak np. nadruk na czarnym dibondzie.

Drukarnia z wieloma możliwościami

Jednak druk to nie wszystko – obróbka postprodukcyjna, to także nasza mocna strona! Jako drukarnia wielkoformatowa, dzięki rozbudowanemu zapleczu technicznemu, zadrukowane materiały poddajemy obróbce mechanicznej u nas na miejscu. Frezowanie do dowolnego kształtu, gięcie, znakowanie, wycinanie i grawerowanie laserowe – to tylko część z oferowanego przez nas wykończenia materiału.

Zapraszamy do kontaktu

Szukasz nietuzinkowych rozwiązań? Napisz do nas lub odwiedź naszą siedzibę w Gliwicach! Profesjonalnie doradzimy i zaproponujemy najlepsze sposoby wykończenia i uszlachetnienia druku. 

Skontaktuj się z nami, jeśli interesuje Cię druk na plexi, sklejce, dibondzie czy szkle. Zapraszamy!

Jeśli potrzebujesz pomocy, zapraszamy do kontaktu 🙂

Pomożemy Ci wycenić zamówienie oraz udzielimy wszelkich informacji. Czekamy na Ciebie od 8.00 do 16.00, a jak potrzeba to dłużej.

Wypełnij formularz lub zadzwoń pod nr 739 000 433

14 + 7 =