PYTANIA O WYCENĘ PROSIMY KIEROWAĆ NA MAILA ~ drukarnia@e-druk.pl
PLAKATY OFFSETOWE
ROLLUPY
TAPETY
OKLEJANIE SAMOCHODÓW
KALENDARZE
NADRUKI NA TORBY
GADŻETY
BANNERY
IDENTYFIKATORY
PLAKATY WIELKOFORMATOWE
PLAKATY EKSPRESS
FOLDERY
PLAKATY CYFROWE
NADRUKI NA KOSZULKI
WIZYTÓWKI
ULOTKI
FOLIA SAMOPRZYLEPNA

O nas

drukarniA kreaTYWNA

Nasza drukarnia E-druk to dobra, wielopokoleniowa drukarnia z tradycjami, która działa na terenie Gliwic już od lat. Zajmujemy się kompleksową reklamą i promocją marek naszych klientów. Druk cyfrowy, druk offsetowy, druk UV na praktycznie każdym materiale, reklama wielkoformatowa czy gadżety reklamowe nie mają dla nas tajemnic. Oferujemy profesjonalne podejście i atrakcyjne ceny. Dla nas każdy klient jest najważniejszy!

W naszej ofercie można znaleźć wszystko, co jest potrzebne do profesjonalnej i skutecznej reklamy Twojej firmy. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala nam obsłużyć klienta kompleksowo od etapu pomysłu, poprzez projekt, aż po realizację kompletnego produktu.

 

Wspólnie pracujemy na sukces

 

Jako drukarnia kreatywna nie tylko drukujemy, ale również kreujemy. Dysponujemy studiem projektowym, gdzie wymyślamy niestandardowe rozwiązania skrojone pod indywidualne potrzeby każdego klienta. Jeśli chcesz zaskoczyć swoich odbiorców niebanalnym pomysłem na promocję firmy, to nasza drukarnia, to właściwy adres!

 

Zachęcamy do współpracy,
zespół e-druk, Gliwice

Doświadczenie

Jesteśmy nowoczesnym zespołem – wyróżnia nas zarówno świeża energia, jak i pełen profesjonalizm. 
W Gliwicach działamy od 1997 r. Zdobyliśmy już duże doświadczenie, jednak nie ustajemy w rozwoju. Stale poszerzamy naszą wiedzę i jesteśmy na bieżąco z branżowymi nowościami.

Pasja

Jako drukarnia kreatywna, otwarcie podchodzimy do nowych pomysłów i z zaangażowaniem przystępujemy do ich realizacji. Drukowanie jest naszą pasją, podobnie jak codzienna praca z klientem. Zapewnienie obsługi na najwyższym poziomie jest naszym priorytetem.

/

Elastyczność

Nasi doświadczeni pracownicy indywidualnie podchodzą do każdego zadania. Dzięki zapleczu technicznemu i dużej wiedzy, możemy zapewnić dużą elastyczność naszych usług. Jesteśmy wszechstronni i żadne wyzwanie nie stanowi dla nas problemu!

Jeśli potrzebujesz pomocy, zapraszamy do kontaktu 🙂

Pomożemy Ci wycenić zamówienie oraz udzielimy wszelkich informacji. Czekamy na Ciebie od 8.00 do 16.00, a jak potrzeba to dłużej.

Wypełnij formularz lub zadzwoń pod nr 739 000 433

14 + 7 =