PYTANIA O WYCENĘ PROSIMY KIEROWAĆ NA MAILA ~ drukarnia@e-druk.pl

DRUK WIELKOFORMATOWY

Produkcja billboardów, banerów reklamowych, tablic, szyldów, plakatów, fototapet. Materiały drukowane oraz cięte: folie, magnesy samochodowe, płyty plexi, pcv, dibond, szkło.

Druk solwentowy i lateksowy druk cyfrowy oraz druk UV. Nowoczesna technologia drukowania na materiale banerowym, folii, papierze i flizelinie. Utwardzanie za pomocą diod LED UV i technologii FLXfinish
z możliwością zastosowania połysku wybiórczego lub na całym obszarze druku. Elastyczne atramenty UVgel – zwiększenie rozciągliwości atramentu umożliwia bezpieczne składanie, zaginanie oraz układanie wydruków.

Jako drukarnia wielkoformatowa specjalizująca się w reklamie zewnętrznej proponujemy Ci szereg produktów, ułatwiających skuteczną reklamę i komunikację z odbiorcami: billboardy, banery reklamowe, tablice reklamowe, szyldy, drukowane kasetony 3D, plakaty.

Jednak to nie wszystko – dzięki ploterowi UV nowej generacji z elastycznymi atramentami i funkcją druku w trybie matowym lub błyszczącym oferujemy wysokiej jakości produkty dekoracji wnętrz:

  • tapety i fototapety,
  • obrazy w ramach,
  • magnesy na lodówki,
  • zmywarki czy pralki,
  • okleiny na drzwi,
  • naklejki ścienne. 

Drukarnia wielkoformatowa – wydruki wielkoformatowe na wysokim poziomie

Wyjątkowa technologia FLXfinish+ sprawia, że nasze druki zachwycają błyskiem i wyróżniają się jakością, tapety natomiast mają głębokie, matowe wykończenie i znakomite kolory. Z kolei elastyczna i bardziej rozciągliwa formuła atramentów zapewnia doskonałą stabilność obrazu, nawet gdy wydruki są składane, zaginane i rozciągane. 

Profesjonalna drukarnia wielkoformatowa – kompleksowe usługi

Dbamy również o kompleksowość usług, dostarczamy zamówienia na czas. Druk wielkoformatowy wykonujemy z największą starannością. Zgrzewanie i oczkowanie bannerów, siatek i plandek, frezowanie dziur montażowych w wydrukowanych tablicach, laminowanie folii oraz laminaty podłogowe, cięcie i frezowanie CNC – to również podstawowa część naszej oferty.

Jednak to oczywiście nie wszystko – oferujemy również montaże. Montujemy kasetony i banery reklamowe, wyklejamy billboardy, oklejamy witryny i okna, a także pojazdy folią drukowaną i ploterową. Wszystko to poparte wcześniejszymi wizualizacjami do wglądu i akceptacji przez Klienta. 

Druk wielkoformatowy Gliwice: banery reklamowe, billboardy i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu lub bezpośrednio do naszej siedziby (Tarnogórska 114C, Gliwice)

W naszej ofercie znajdziesz wydruki wielkoformatowe, w tym druk banerów w dowolnym formacie, ale także oferujemy druk UV, druk ulotek czy roll up.

Jeśli potrzebujesz pomocy, zapraszamy do kontaktu 🙂

Pomożemy Ci wycenić zamówienie oraz udzielimy wszelkich informacji. Czekamy na Ciebie od 8.00 do 16.00, a jak potrzeba to dłużej.

Wypełnij formularz lub zadzwoń pod nr 739 000 433

12 + 5 =