PYTANIA O WYCENĘ PROSIMY KIEROWAĆ NA MAILA ~ drukarnia@e-druk.pl

POLIGRAFIA

Prepress i press, czyli pomysł, przygotowanie i druk. Wszystko, czego potrzebujesz do druku w dowolnych ilościach i na szerokim wyborze materiałów. Druk offsetowy, druk cyfrowy oraz UV. Fototapety oraz materiały reklamowe takie jak wizytówki, naklejki, ulotki, plakaty, katalogi, książki, kalendarze, teczki i notesy.

Druk ulotek, wizytówek, kalendarzy w Gliwicach

Przeważnie im reklama jest prostsza, tym jest skuteczniejsza. Jeśli więc potrzebujesz szybkiej i ekonomicznej promocji w prostej formie, warto postawić na druk ulotek jednostronnych lub dwustronnych. To klasyczna, a jednocześnie niezwykle skuteczna forma dotarcia do lokalnych klientów. Nie rezygnuj z tego sprawdzonego sposobu promocji, który jest tanim i efektywnym narzędziem marketingowym.

Wychodząc naprzeciw aktualnym trendom, oferujemy ulotki na różnych rodzajach papieru, takich jak papier kredowy (kreda mat lub kreda połysk). Możemy również zaproponować pokrycie folią (folią mat lub soft touch) oraz lakierem UV (na całej powierzchni lub na wybranych elementach).

Największą popularnością wśród naszych klientów cieszy się papier kredowy, który jest miły w dotyku i nadaje ulotkom bardziej elegancki wygląd.

Ulotki to niejedyny rodzaj materiałów reklamowych, który proponujemy. Możesz zdecydować się także na druk wizytówek, kalendarzy, teczek, notesów, katalogów czy drukowanie plakatów.

Dlaczego drukarnia E-druk będzie świetnym wyborem dla Ciebie?

Skorzystaj z naszej oferty i dołącz do grona zadowolonych klientów. Warto postawić na naszą drukarnię, ponieważ:

  • zapewniamy ekspresowy czas realizacji;
  • drukujemy ulotki, wizytówki standardowe i UV, teczki, notesy, katalogi, kalendarze w dowolnych formatach;
  • mamy indywidualne podejście i konkurencyjne ceny;
  • gwarantujemy, że zamówienie zostanie zrealizowane na wysokim poziomie i będzie doskonałej jakości.

Zamów potrzebne materiały i gadżety reklamowe dla Twojej firmy. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Jeśli potrzebujesz pomocy, zapraszamy do kontaktu 🙂

Pomożemy Ci wycenić zamówienie oraz udzielimy wszelkich informacji. Czekamy na Ciebie od 8.00 do 16.00, a jak potrzeba to dłużej.

Wypełnij formularz lub zadzwoń pod nr 739 000 433

14 + 15 =