PYTANIA O WYCENĘ PROSIMY KIEROWAĆ NA MAILA ~ drukarnia@e-druk.pl

REALIZACJE PRZESTRZENNE
I OZNAKOWANIE LOKALU

Realizacja idei druk i reklama przestrzenna.
Od pomysłu do realizacji u klientów.

Specjalizujemy się w realizacjach przestrzennych i oznakowaniu lokalu. Nasza oferta skierowana jest głównie do firm poszukujących profesjonalnych rozwiązań reklamowych i identyfikacyjnych. Oznakowanie budynku czy przestrzenne reklamy to skuteczne narzędzia promocji, które przyciągają uwagę i pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji. Wykonujemy ścianki reklamowe oraz materiały takie jak:

  • kasetony,
  • szyldy,
  • litery przestrzenne 3D,
  • reklama świetlna,
  • napisy na konstrukcji przestrzennej.

Oferujemy także oznakowanie budynków, hal przemysłowych, logo z plexi, PCV, styroduru.

e-druk.pl – szeroki zakres usług

W ramach realizacji przestrzennych proponujemy szeroki wybór usług. Oferowane przez nas produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów (m.in. z plexi barwionej), dzięki czemu stworzone przez e-druk.pl realizacje wyróżniają się estetycznym wyglądem, solidną konstrukcją oraz odpornością na warunki atmosferyczne.
Z naszymi produktami każdy lokal czy budynek może być wyraźnie oznakowany, w ten sposób klient odwiedzający Twoją firmę z łatwością odnajdzie Twoje biuro. Nie tylko tablica informacyjna z numerem budynku czy nazwą ulicy lub dzielnicy może pomóc w poszukiwaniach, także logo Twojej firmy pełni funkcję informacyjną.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Jesteśmy wszechstronnym partnerem, który zapewnia kompleksową obsługę w zakresie grafiki i druku, dbając o wysoką jakość wykonanych produktów. Bez względu na zastosowanie i rozmiar projektu, nasz doświadczony zespół służy pomocą, zapewniając profesjonalne doradztwo oraz innowacyjne rozwiązania.

Niezwłocznie zapoznaj się z naszą ofertą, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach oznakowania i realizacji przestrzennej. Drukarnia e-druk.pl jest do dyspozycji zarówno firm, jak i indywidualnych klientów, zapewniamy produkty wykonane z największą starannością i dbałością o szczegóły, które spełnią najwyższe oczekiwania.

Jeśli potrzebujesz pomocy, zapraszamy do kontaktu 🙂

Pomożemy Ci wycenić zamówienie oraz udzielimy wszelkich informacji. Czekamy na Ciebie od 8.00 do 16.00, a jak potrzeba to dłużej.

Wypełnij formularz lub zadzwoń pod nr 739 000 433

8 + 12 =