PYTANIA O WYCENĘ PROSIMY KIEROWAĆ NA MAILA ~ drukarnia@e-druk.pl

GADŻETY REKLAMOWE

Wszystko, czego potrzebujesz dla siebie, na eventy oraz dla firm.

Oferujemy papiery firmowe, notesy, długopisy, torby, smycze, kubki i nie tylko. Wycinamy
i grawerujemy laserowo w plexi i drewnie. Upominki biznesowe dla firm to nasza domena.

Gadżety reklamowe z logo firmy. Jak dobrać gadżety firmowe?

Gadżety reklamowe nie tylko promują konkretne produkty czy usługi, ale przede wszystkim budują świadomość marki wśród potencjalnych klientów. Dlatego ważne jest, aby gadżety firmowe odzwierciedlały duch przedsiębiorstwa i były związane z jego profilem działalności. Powinny wywoływać pozytywne skojarzenia z marką, a także oddać filozofię i wartości, którymi się ona kieruje.

Zanim wybierzesz gadżety promocyjne, przemyśl swoją strategię reklamową i wyznacz jasne cele, jakie chcesz osiągnąć. Upominki reklamowe powinny być spójne z wizerunkiem i profilem Twojej firmy, by efektywnie promować markę i pozyskiwać nowych klientów.

Oryginalne gadżety reklamowe dla firm – dobrej jakości upominki firmowe

Kampania reklamowa ma nie tylko na celu dotarcie do grupy docelowej, ale także sprawienie, by przekaz reklamowy był zrozumiany i zapamiętany przez potencjalnych klientów. W tym właśnie obszarze drukowane artykuły reklamowe mają wyraźną przewagę nad komunikatem elektronicznym, który, mimo swojej popularności, nie zawsze jest najskuteczniejszą formą promocji.

W naszej ofercie znajdziesz oryginalne i tanie gadżety reklamowe. Możesz u nas zamówić rozmaite akcesoria reklamowe, w tym:

  • papiery firmowe,
  • notesy,
  • długopisy,
  • torby,
  • smycze reklamowe,
  • kubki reklamowe.

Oprócz tego projektujemy gadżety na zamówienie. Bezpośrednio w siedzibie naszej firmy produkujemy nietypowe gadżety z pleksi, sklejki itp. (w tym breloki, statuetki pamiątkowe lub jako nagrody firmowe).

Jesteś zainteresowany gadżetami reklamowymi, które wesprą działania marketingowe Twojej firmy? Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci wybrać optymalne rozwiązanie.

Jeśli potrzebujesz pomocy, zapraszamy do kontaktu 🙂

Pomożemy Ci wycenić zamówienie oraz udzielimy wszelkich informacji. Czekamy na Ciebie od 8.00 do 16.00, a jak potrzeba to dłużej.

Wypełnij formularz lub zadzwoń pod nr 739 000 433

12 + 7 =