O nas

Przez lata działaliśmy pod nazwą e-druk.pl , tworzyliśmy strony internetowe, reklamy wielkoformatowe, druki offsetowe i gadżety reklamowe - i to się nie zmieniło. Nadal zajmujemy się kompleksową reklamą i promocją marek naszych klientów.
 

Tajniki poligrafii poznaliśmy dzięki seniorowi który jako znany Gliwicki drukarz zaszczepił we mnie miłość do druku.

W 1997 roku zakupiliśmy pierwszą maszynę poligraficzną nie wiedząc jak dalej potoczy się nasza historia.

Przez te wszystkie lata działalności jako agencja interaktywno-reklamowa pniemy się do góry, wykonujemy zlecenia dla największych w regionie podmiotów: Piast Gliwice, CH Forum czy Media Markt.

U nas nie ma miejsca na pomyłkę czy snucie pięknych opowieści. Dla nas liczy się to, co jest najważniejsze dla klienta - najwyższa jakość produktu i dbanie o każdy szczegół.

Naszą największą wartością są ludzie i mamy tutaj na myśli zarówno nasz zespół, klientów jak i otoczenie.

Wspólnie pracujemy na sukces.

Tworzyliśmy strony internetowe, reklamy wielkoformatowe, druki offsetowe i gadżety reklamowe - i to się nie zmieniło. Nadal zajmujemy się kompleksową reklamą i promocją marek naszych klientów.

My nie sprzedajemy, my przyciągamy do siebie klientów i współpracujemy z nimi przez lata. Pomagamy klientom zrozumieć, że nasza agencja to nie tylko maszyny, dobry papier czy świetnie dobrana folia - to także ludzie i ich wyczucie odpowiedniej dla Państwa promocji.

Tym właśnie jest nasz nowy brand: E-druk.